Tuldania 1
Tuldania 2
Tuldania B1
Tuldania Kangoeroes
Tuldania Midweek 1

Spelers

1 Fenna Bekker
2 Vera Bouwman
3 Yara van Dommelen
4 Anouk van Gerven
5 Mieke de Graaf
6 Lynn op ’t Hoog
7 Bo op ’t Hoog
8 Lieke Lambregts
9 Martje van Roovert
10 Laura Schellekens
Trainer en Coach Adriaan Heykants

Trainingstijden

Maandag 19:30 – 21:00 Om de 3 weken D’n Hondsbosch
Donderdag 20:30 – 22:00 Reguliere Korfbaltraining D’n Hondsbosch

Sponsors

Cafe Schuttershof
Broeckx Plastic Recycling
Herberg St Petrus
Taverne Paulus
Cafe Restaurant Het Landgoed 
Perkplantenkwekerij van Dommelen

 

Spelers

1 Bo van den Borne
2 Carlijn van Dal
3 Anne van Gestel
4 Evie de Graaf
5 Mirthe Hesselmans
6 Maud Hesselmans
7 Lotte Nouwens
8 Tessa Paulissen
9 Nicky Prins
10 Nova Verzeijl
11 Sjors van den Borne
Trainer Adriaan Heijkants

Trainingstijden

Maandag 19:30 – 21:00 Om de 3 weken D’n Hondsbosch
Donderdag 20:30 – 22:00 Reguliere Korfbaltraining D’n Hondsbosch

Sponsors

Ad van Dommelen Transport 

Spelers

1 Anne van de Heijning
2 Lieke Hesselmans
3 Puk Hesselmans
4 Suus van Lieshout
5 Sarah Oerlemans
6 Neele Versteijnen
7 Floor Groenland
8 Lotte van den Borne
9 Jimi Mons
10 Neeltje Mangnus
11 Lot Wijten
Coach

Bo op ’t Hoog, Lynn op ’t Hoog

Contact JC Martje van Roovert

Trainingstijden

Maandag 19:30 – 21:00 Om de 3 weken D’n Hondsbosch
Donderdag 19:30 – 21:30 Reguliere Korfbaltraining D’n Hondsbosch

Sponsors

Groepsaccomodatie De Kievit 

Spelers

1 Dot van Dommelen
2 Jet van Dommelen
3 Jane van Gestel
4 Lot Schellekens
5 Anna van Sonderen
6 Eva van Sonderen
7 Roos de Vries
Trainer Mieke de Graaf en Aniek de Jongh

Trainingstijden

Woensdag 18:00 – 18:45 D’n Hondsbosch

 

Spelers

1 Vera van den Biggelaar
2 Vera van den Biggelaar- Roozen
3 Claudia Bolijn
4 Karen Bolijn- Tegenbosch
5 Stephanie Broers
6 Linda Colsters
7 Cecile van Dal
8 Neeltje Fiers
9 Nikkie Frijters
10 Mijke van Gerven
11 Sanne van Lieshout
12 Eline Maas
13 Lieke Pulles
14 Britt Smits
15 Marloes Smolders
16 Lieke van de Wouw- Tax
17 Meeke Timmermans
18 Zaza Vriens

Trainingstijden

Zie programma

Sponsors

De Lepper Auto’s

Van Roovert
Van Lieshout
Sint Petrus
Houthandel van Dal
Van Hees
Schuttershof
Roozen Auto's
Reijrink
Pulskens Worstenbrood
De Lepper
Michelbrink Elektro
Paulus
JNR
De Kievit
Kwekerij van Dommelen
Huub van Dommelen
Geert-jan de Kok
Donders
Broeckx