Sportpark Den Hondsbosch voldoet niet meer aan de sportwensen van nu. De sportvoorzieningen piepen en kraken harder dan de knieën van de ouderengym. En voor de handboogvereniging of liefhebbers van padel is geen ruimte. Als we niks doen is het over een paar jaar niet meer mogelijk om in Esbeek te sporten.
Tijd voor een grote comeback!
Kom in actie voor Esbeek
Ga jij ook voor een vernieuwd sportpark? Kom dan op zondag 2 november om 12.00 uur naar het sportpark. Voor het Esbeeks Village Record: meeste sportleden en supporters op één foto. Dus voetballers, korfballers, tennissers, badmintonners, boogschutters, mountainbikers, gymhelden en jeu de boulers, kom allemaal in je clubtenue naar het sportpark. Draag je één van deze clubs een warm hart toe? Ook dan hebben we jou nodig!
Hoe meer sporters en supporters, hoe sterker ons signaal richting gemeente Hilvarenbeek. Trek een kussen van de bank of van je bed en breng deze mee. Dit heb je nodig voor de foto.
Voor meer informatie kijk op sportparkesbeek.nl



















