competitie header

Teams

Bekijk hier onze toppers. We willen graag alle sponsors bedanken die het mogelijk maakten om ons in deze schitterende tenue's te hijsen. Wil je iets bijbestellen? Kijk dan eens bij Teamline.

  • Tuldania 1

    Spelers

      Naam
    1 Vera van den Biggelaar
    2 Carlijn van Dal
    3 Pien Hesselmans
    4 Mieke de Graaf
    5 Dianne Lambregts
    6 Nikkie Frijters
    7 Laura Schellekens
    8 Bo op 't Hoog
    9 Lieke Lambregts
       
    Trainer Henk van Hoof
    Coach

    Trainingstijden

    Maandag 20:00 - 21:30 Reguliere korfbaltraining D'n Hondsbosch, Esbeek
    Donderdag 19:30 - 20:30 Korfbaltraining eigen initiatief D'n Hondsbosch, Esbeek

    Sponsors

    Cafe Schuttershof
    Broeckx Plastic Recycling
    Herberg St Petrus
    Taverne Paulus
    Cafe Restaurant Het Landgoed 
    Perkplantenkwekerij van Dommelen

  • Tuldania 2

    Spelers

      Naam
    1 Anne van Gestel
    2 Nova Verzeijl 
    3 Martje van Roovert
    4 Fenna Bekker 
    5 Floor Soetens
    6 Fleur Hooijer 
    7 Mirthe Hesselmans 
    8 Bo van den Borne
    9 Anouk van Gerven
    10 Yara van Dommelen
    11 Evie de Graaf
       
    Trainer Henk van Hoof
    Coach
       

    Trainingstijden

    Maandag 20:00 - 21:30 Reguliere korfbaltraining D'n Hondsbosch, Esbeek
    Donderdag 19.30 - 20:30 Korfbaltraining eigen initiatief D'n Hondsbosch, Esbeek

    Sponsors

    Ad van Dommelen Transport 

  • Spelers

      Naam
    1 Nicky Prins
    2 Yentl Goliembiewski
    3 Yente Kwinten
    4 Lynn op ´t Hoog
    5 Aniek de Jongh
    6 Jara Leeijen
    7 Lotte Nouwens
    8 Tessa Paulissen
    9 Suus Smolders
       
    Trainer
     
    Coach Lieke Lambregts
     
    Contact JC Lonneke van Geel

    Trainingstijden

    Maandag 19:00 - 20:00 D'n Hondsbosch, Esbeek

    Sponsors

    Groepsaccomodatie De Kievit 

  • Spelers

      Naam
    1 Neeltje Mangnus
    2 Suus van Lieshout
    3 Neele Versteijnen
    4 Lotte van den Borne
    5 Sarah Oerlemans
    6 Lieke Hesselmans
    7 Jimi Mons
    8 Puk Hesselmans
    9 Lot Wijten
    10 Anne van de Heijning
    11 Sjors van den Borne
    12 Maud Hesselmans
       
    Trainer
     
    Coach
     
    Contact JC Myriam de Jongh
    Eline Maas

    Trainingstijden

    Donderdag 19:00 - 20:00 D'n Hondsbosch, Esbeek

    Sponsors

    Houthandel van Dal

  • Tuldania Midweek 1

    Spelers

      Naam
    1 Ellie Timmermans
    2 Judith Oerlemans
    3 Linda Colsters
    4 Sanne van Lieshout
    5 Marga Hesselmans
    6 Meeke Timmermans
    7 Nicolle Hesselmans
    8 Vera Bouman
    9 Angela Dieltjes

    Trainingstijden

    Zie programma

    Sponsors

    De Lepper Auto's

  • Tuldania Midweek 2

    Spelers

      Naam
    1 Marloes Smolders
    2 Anne van de Wouw
    3 Cecile van Dal
    4 Claudia Bolijn
    5 Eline Maas
    6 Lonneke van Geel
    7 Mijke van Gerven
    8 Neeltje Fiers
    9 Vera van den Biggelaar-Roozen
    10 Zaza Vriens
    11 Lieke Tax
    12 Stephanie Broers

    Trainingstijden

    Zie programma

    Sponsors

    De Lepper Auto's

  • Het Landgoed
  • Geert-Jan de Kok
  • A. van Dommelen
  • Pulskens
  • van Roovert
  • Houthandel van Dal
  • van Lieshout
  • Reijrink
  • De Kievit
  • Donders
  • De Lepper
  • Schuttershof
  • van Hees
  • St. Petrus
  • Michelbrink
  • Roozen
  • Kwekerij van Dommelen
  • JNR Content
  • Broeckx
  • Paulus
  • Huub van Dommelen