competitie header

Teams

Bekijk hier onze toppers. We willen graag alle sponsors bedanken die het mogelijk maakten om ons in deze schitterende tenue's te hijsen. Wil je iets bijbestellen? Kijk dan eens bij Teamline.

  • Tuldania 1

    Spelers

      Naam
    1 Carlijn van Dal
    2 Yara van Dommelen
    3 Evie de Graaf
    4 Mieke de Graaf
    4 Lynn op 't Hoog
    6 Bo op 't Hoog
    7 Aniek de Jongh
    8 Lieke Lambregts
    9 Martje van Roovert
    10 Laura Schellekens
    Trainer en coach Adriaan Heykants

    Trainingstijden

    Maandag 19:30 - 21:00 Om de 3 weken D'n Hondsbosch, Esbeek
    Donderdag 20:30 - 22:00 Reguliere korfbaltraining D'n Hondsbosch, Esbeek

    Sponsors

    Cafe Schuttershof
    Broeckx Plastic Recycling
    Herberg St Petrus
    Taverne Paulus
    Cafe Restaurant Het Landgoed 
    Perkplantenkwekerij van Dommelen

  • Tuldania 2

    Spelers

      Naam
    1 Fenna Bekker
    2 Bo van den Borne 
    3 Anouk van Gerven
    4 Anne van Gestel
    5 Mirthe Hesselmans
    6 Yente Kwinten
    7 Lotte Nouwens
    8 Tessa Paulissen
    9 Nicky Prins
    10 Suus Smolders
    11 Floor Soetens
    12 Anne Verstijnen
    13 Nova Verzeijl
    Trainer Adriaan Heykants
    Coach Nikky Frijters en Pien Hesselmans
       

    Trainingstijden

    Maandag 19:30 - 21:00 Om de 3 weken D'n Hondsbosch, Esbeek
    Donderdag 20.30 - 22:00 Reguliere korfbaltraining D'n Hondsbosch, Esbeek

    Sponsors

    Ad van Dommelen Transport 

  • Spelers

      Naam
    1 Lotte van den Borne
    2 Sjors van den Borne
    3 Anne van de Heijning
    4 Lieke Hesselmans
    5 Maud Hesselmans
    6 Puck Hesselmans
    7 Suus van Lieshout
    8 Neeltje Magnus
    9 Jimi Mons
    10 Sarah Oerlemans
    11 Neele Verstijnen
    12 Lot Wijten
    Trainer Adriaan Heykants
     
    Coach Karen Tegenbosch, Lynn op 't Hoog en Suus Smolders
     
    Contact JC Martje van Roovert

    Trainingstijden

    Maandag 19:30 - 20:30 Om de 3 weken D'n Hondsbosch, Esbeek
    Donderdag 19:30 - 20:30 Reguliere korfbaltraining D'n Hondsbosch, Esbeek

    Sponsors

    Groepsaccomodatie De Kievit 

  • Spelers

      Naam
    1 Dot van Dommelen
    2 Jet van Dommelen
    3 Jane van Gestel
    4 Lot Schellekens
    5 Anna van Sonderen
    6 Eva van Sonderen
    7 Roos de Vries
    Trainer Mieke de Graaf en Aniek de Jongh

    Trainingstijden

    Woensdag 18:00-18:45 D'n Hondsbosch, Esbeek

    Sponsors

  • Tuldania Midweek 1

    Spelers

      Naam
    1 Vera Bouman
    2 Linda Colsters
    3 Angela Dieltjes
    4 Marga Hesselmans
    5 Nicolle Hesselmans
    6 Sanne van Lieshout
    7 Ellie Timmermans
    8 Meeke Timmermans

    Trainingstijden

    Zie programma

    Sponsors

    De Lepper Auto's

  • Tuldania Midweek 2

    Spelers

      Naam
    1 Vera van den Biggelaar
    2 Vera van den Biggelaar-Roozen
    3 Claudia Bolijn
    4 Stephanie Broers
    5 Cecile van Dal
    6 Neeltje Fiers
    7 Nikkie Frijters
    8 Lonneke van Geel
    9 Mijke van Gerven
    10 Eline Maas
    11 Marloes Smolders
    12 Lieke Tax
    13 Karen Tegenbosch

    Trainingstijden

    Zie programma

    Sponsors

    De Lepper Auto's

  • Pulskens
  • Huub van Dommelen
  • St. Petrus
  • De Lepper
  • Houthandel van Dal
  • Het Landgoed
  • Schuttershof
  • van Hees
  • De Kievit
  • Reijrink
  • A. van Dommelen
  • JNR Content
  • Kwekerij van Dommelen
  • Geert-Jan de Kok
  • van Lieshout
  • Paulus
  • Donders
  • Roozen
  • van Roovert
  • Michelbrink
  • Broeckx