competitie header

Teams

Bekijk hier onze toppers. We willen graag alle sponsors bedanken die het mogelijk maakten om ons in deze schitterende tenue's te hijsen. Wil je iets bijbestellen? Kijk dan eens bij Teamline.

  • Tuldania 1

    Spelers

      Naam
    1 Vera van den Biggelaar
    2 Carlijn van Dal
    3 Pien Hesselmans
    4 Mieke de Graaf
    5 Dianne Lambregts
    6 Nikkie Frijters
    7 Laura Schellekens
    8 Bo op 't Hoog
    9 Evie de Graaf
    10 Lieke Lambregts
       
    Trainers Ben Stam & Mirthe Lambregts, Jos van Dal (conditie)
    Coach Ben Stam & Mirthe Lambregts

    Trainingstijden

    Dinsdag 20:30 - 22:00 Conditietraining De Roodloop, Hilvarenbeek
    Donderdag 20:00 - 21:30 Reguliere korfbaltraining De Roodloop, Hilvarenbeek

    Sponsors

    Cafe Schuttershof
    Broeckx Plastic Recycling
    Herberg St Petrus
    Taverne Paulus
    Cafe Restaurant Het Landgoed 
    Perkplantenkwekerij van Dommelen

  • Tuldania 2

    Spelers

      Naam
    1 Anne van Gestel
    2 Nova Verzeijl 
    3 Martje van Roovert
    4 Fenna Bekker 
    5 Femke de Graaf
    6 Fleur Hooijer 
    7 Mirthe Hesselmans 
    8 Bo van den Borne
    9 Anouk van Gerven
    10 Yara van Dommelen 
       
    Trainers Ben Stam & Mirthe Lambregts, Jos van Dal (conditie)
    Coach Ben Stam & Mirthe Lambregts
       

    Trainingstijden

    Dinsdag 20:30 - 22:00 Conditietraining De Roodloop, Hilvarenbeek
    Donderdag 20.00 - 21:30 Reguliere korfbaltraining De Roodloop, Hilvarenbeek

    Sponsors

    Ad van Dommelen Transport 

  • Tuldania A1

    Spelers

      Naam
    1 Els van Roovert
    2 Emma de Graaf
    3 Finette Klop
    4 Indy Kwinten
    5 Lotte Nouwens
    6 Lynn op 't Hoog
    7 Mila Leeijen
    8 Nicky Prins
    9 Suus Smolders
    10 Marte Veron
       
    Trainer Evie de Graaf
      Lieke Lambregts
    Coach Pien Hesselmans
      Carlijn van Dal
      Femke de Graaf
      (de coaches wisselen elkaar af, eventueel aangevuld met ouders of de invalpoule)
    Contact JC Marloes Smolders

    Trainingstijden

    Donderdag 19.00 - 20.00 De Roodloop, Hilvarenbeek

    Sponsors

    Groepsaccomodatie De Kievit 

  • Tuldania B1

    Spelers

      Naam
    1 Aniek de Jongh
    2 Jara Leeijen
    3 Kaylee Bosmans
    4 Maud Hesselmans
    5 Neele Versteijnen
    6 Sjors van den Borne
    7 Tessa Paulissen
    8 Yentl Goliembiewski
    9 Yente Kwinten
       
    Trainer Anouk van Gerven
      Bo op 't Hoog
    Coach Fleur Hooijer
      Yara van Dommelen
    Contact JC Myriam de Jongh

    Trainingstijden

    Dinsdag 18.30 - 19.30 De Roodloop, Hilvarenbeek

    Sponsors

    Houthandel van Dal

  • Tuldania D1

    Spelers

      Naam
    1 Anne van de Heijning
    2 Puk Hesselmans
    3 Sarah Oerlemans
    4 Lotte van den Borne
     5 Lieke Hesselmans
    6 Suus van Lieshout
    7 Neeltje Magnus
    8 Lot Wijten
    9 Lois Groffen
     10 Jimi Mons
       
    Trainer Fenna Bekker
      Laura Schellekens
    Coach Lotte Nouwens
      Nicky Prins
    Contact JC Lonneke van Geel

    Trainingstijden

    Donderdag 18.30 - 19.30 Sportpark, Esbeek

    Sponsors

    Aannemersbedrijf van Lieshout & Co 

  • Tuldania Midweek 1

    Spelers

      Naam
    1 Ellie Timmermans
    2 Elly van Rijswijk
    3 Judith Oerlemans
    4 Linda Colsters
    5 Lotte Smolders
    6 Marga Hesselmans
    7 Meeke Timmermans
    8 Nicolle Hesselmans
    9 Vera Bouman
    10 Angela Dieltjes
    11 Sanne van Lieshout

    Trainingstijden

    Zie programma

    Sponsors

    De Lepper Auto's

  • Tuldania Midweek 2

    Spelers

      Naam
    1 Marloes Smolders
    2 Anne van de Wouw
    3 Cecile van Dal
    4 Claudia Bolijn
    5 Eline Maas
    6 Lonneke van Geel
    7 Mijke van Gerven
    8 Neeltje Fiers
    9 Vera van den Biggelaar-Roozen
    10 Zaza Vriens
    11 Lieke Tax

    Trainingstijden

    Zie programma

    Sponsors

    De Lepper Auto's

  • De Lepper
  • Roozen
  • van Roovert
  • Schuttershof
  • van Hees
  • St. Petrus
  • Geert-Jan de Kok
  • Reijrink
  • van Lieshout
  • A. van Dommelen
  • De Kievit
  • Donders
  • Broeckx
  • Pulskens
  • Houthandel van Dal
  • JNR Content
  • Huub van Dommelen
  • Paulus
  • Kwekerij van Dommelen
  • Michelbrink
  • Het Landgoed