competitie header

Teams

Bekijk hier onze toppers. We willen graag alle sponsors bedanken die het mogelijk maakten om ons in deze schitterende tenue's te hijsen. Wil je iets bijbestellen? Kijk dan eens bij Teamline.

  • Tuldania 1

    Spelers

      Naam
    1 Anne van Gestel
    2 Anouk van Gerven
    3 Bo van den Borne
    4 Bo op 't Hoog
    5 Carlijn van Dal
    6 Dianne Lambregts
    7 Evie de Graaf
    8 Femke de Graaf
    9 Fenna Bekker
    10 Fleur Hooijer
    11 Laura Schellekens
    12 Lieke Lambregts
    13 Mieke de Graaf
    14 Mirthe Hesselmans
    15 Nikkie Frijters
    16 Nova Verzeijl
    17 Pien Hesselmans
    18 Martje van Roovert
    19 Vera van de Biggelaar
    20 Yara van Dommelen
       
    Trainer/Coach -

    Trainingstijden

    Dinsdag 20.30 - 22.00 Sportpark, Esbeek
    Donderdag 20.30 - 22.00 Sportpark, Esbeek

    Sponsors

    Cafe Schuttershof
    Broeckx Plastic Recycling
    Herberg St Petrus
    Taverne Paulus
    Cafe Restaurant Het Landgoed 
    Perkplantenkwekerij van Dommelen

  • Tuldania 2

    Spelers

      Naam
    1  
    2  
    3  
    4  
    5  
    6  
    7  
    8  
    9  
    10  
    11  
    12  
       
     Trainer  
     Coach  
       

    Trainingstijden

    Tijden Zie senioren 1 Sportpark, Esbeek

    Sponsors

    Ad van Dommelen Transport 

  • Tuldania A1

    Spelers

      Naam
    1 Els van Roovert
    2 Emma de Graaf
    3 Finette Klop
    4 Indy Kwinten
    5 Lotte Nouwens
    6 Lynn op 't Hoog
    7 Mila Leeijen
    8 Nicky Prins
    9 Suus Smolders
       
    Trainer Evie de Graaf
      Lieke Lambregts
    Coach Pien Hesselmans
      Carlijn van Dal
      Femke de Graaf
      (de coaches wisselen elkaar af, eventueel aangevuld met ouders of de invalpoule)
    Contact JC Marloes Smolders

    Trainingstijden

    Donderdag 19.00 - 20.00 Sportpark, Esbeek

    Sponsors

    Groepsaccomodatie De Kievit 

  • Tuldania B1

    Spelers

      Naam
    1 Aniek de Jongh
    2 Jara Leeijen
    3 Kaylee Bosmans
    4 Maud Hesselmans
    5 Neele Versteijnen
    6 Sjors van den Borne
    7 Tessa Paulissen
    8 Yentl Goliembiewski
       
    Trainer Anouk van Gerven
      Bo op 't Hoog
    Coach Fleur Hooijer
      Yara van Dommelen
    Contact JC Myriam de Jongh

    Trainingstijden

    Dinsdag 19.00 - 20.00 Sportpark, Esbeek

    Sponsors

    Houthandel van Dal

  • Tuldania D1

    Spelers

      Naam
    1 Anne van de Heijning
    2 Puk Hesselmans
    3 Sarah Oerlemans
    4 Lotte van den Borne
     5 Lieke Hesselmans
    6 Suus van Lieshout
    7 Neeltje Magnus
    8 Lot Wijten
    9 Lowis van Growen
     10 Jimi Mons
       
    Trainer Fenna Bekker
      Laura Schellekens
    Coach Lotte Nouwens
      Nicky Prins
    Contact JC Lonneke van Geel

    Trainingstijden

    Donderdag 18.00 - 19.00 Sportpark, Esbeek

    Sponsors

    Aannemersbedrijf van Lieshout & Co 

  • Tuldania Midweek

    Spelers

      Naam
    1 Ellie Timmermans
    2 Elly van Rijswijk
    3 Judith Oerlemans
    4 Linda Colsters
    5 Lotte Smolders
    6 Marga Hesselmans
    7 Meeke Timmermans
    8 Nicolle Hesselmans
    9 Vera Bouman
    10 Angela Dieltjes

    Trainingstijden

    Zie programma

    Sponsors

    De Lepper Auto's

  • Spelers

      Naam
    1 Marloes Smolders
    2 Anne van de Wouw
    3 Cecile van Dal
    4 Claudia Bolijn
    5 Eline Maas
    6 Lonneke van Geel
    7 Mijke van Gerven
    8 Neeltje Fiers
    9 Vera van den Biggelaar-Roozen
    10 Zaza Vriens
    11 Lieke Tax

    Trainingstijden

    Zie programma

    Sponsors

    De Lepper Auto's

  • Spelers

      Naam
       
    Trainer Bo
      Suus
    Coach Lynn
      Els
    Contact JC Eline Maas

    Trainingstijden

    Donderdag 18.00 - 18.45 Sportpark, Esbeek

    Sponsors

    Houthandel van Dal

  • Michelbrink
  • Broeckx
  • Het Landgoed
  • van Lieshout
  • Donders
  • Schuttershof
  • Huub van Dommelen
  • van Roovert
  • Houthandel van Dal
  • De Kievit
  • van Hees
  • De Lepper
  • JNR Content
  • A. van Dommelen
  • Roozen
  • Reijrink
  • Kwekerij van Dommelen
  • Geert-Jan de Kok
  • Pulskens
  • St. Petrus
  • Paulus