actueel header

Nieuws

Garderobe carnaval 2020

Beste ouders en Leden van Korfbalclub Tuldania. Al enkele jaren verzorgt onze vereniging in goed overleg met Café Schuttershof de garderobe met carnaval. Dit levert een mooi bedrag op voor onze clubkas! Wat we natuurlijk goed kunnen gebruiken, te meer omdat we dit jaar ons 70-jarig bestaan gaan vieren!!! Geef even aan wanneer je kan. Het zou fijn zijn als iedereen een paar uurtjes mee helpt. Laat je voorkeuren weten voor 1 februari dan proberen wij er zoveel mogelijk rekening mee te houden. Mocht je zelf niet kunnen vraag dan of familieleden, vrienden, buren etc. kunnen bijspringen. Alvast bedankt namens de activiteiten commissie van DKV Tuldania!

Garderobe opgeven

 • Huub van Dommelen
 • A. van Dommelen
 • van Lieshout
 • van Roovert
 • Donders
 • Michelbrink
 • Paulus
 • Roozen
 • Schuttershof
 • Houthandel van Dal
 • JNR Content
 • De Kievit
 • van Hees
 • Reijrink
 • Kwekerij van Dommelen
 • Geert-Jan de Kok
 • De Lepper
 • Het Landgoed
 • St. Petrus
 • Pulskens
 • Broeckx